Izberi skupino bannerjev Uredi seznam bannerjev
Uredi vsebino
Osnovna šola Bežigrad
Črtomirova ulica 12
1000 Ljubljana
Telefon: 01 280 75 50
Telefaks: 
01 280 75 53
E-naslov: tajnistvo.osljbe@guest.arnes.si
Domov   domov      kontakt   kontakt      Kazalo   kazalo        predstavitev
spacer
spacer
spacer
spacer

7. razred

Uredi vsebino
Na tej strani bodo objavljene vsebine za delo v 7.a in 7.b razredu za prihodnji teden 23.03.-27.03.
Vsebine bodo (večinoma) ločene po predmetih ter po dnevih.

7.a
pon, 01.06.: Tedenska preglednica dela

pon, 25.05.: Tedenska preglednica dela, GEO

pon, 18.05.: Tedenska preglednica dela

pon, 11.05.: Tedenska preglednica dela

pet, 08.05.: Športni dan na daljavo
čet, 07.05.: Tehnični dan: obvestilo, gradivo 1
pon, 04.05.: Tedenska preglednica dela

pon, 20.04.: Tedenska preglednica dela, GEO (gradivo 1)

tor, 14.04.: Tedenska preglednica dela, SLJ_DOP, GEO, DKE

pet, 10.04.: GEO, DKE, NAR, ŠSP Badminton (spodaj)
čet, 09.04.: TIT  
sre, 08.04.: GKL (spodaj), SPH (spodaj), ŠPORT (F: navodila, D: navodila),  OGUm (spodaj), ZGO, LS1 (spodaj) 
tor, 07.04.: ŠPORT (F: navodila, ), NAR, TJA_DOD (spodaj)
pon, 06.04.: Tedenski načrt dela, GEO, NI1, ŠAO, FI1, TJA (Navodila, gradivo 1), LUM, SLJ_DOD (spodaj), SLJ_DOP (spodaj), FIE, SLJ - cel teden, MAT - za cel teden

pet, 03.04.: GEO, DKE, NAR, ZGO, MAT, SLJMAT_DOP (spodaj) 
sre, 01.04.: OGUm (spodaj, glej tudi 25.03.), FI1 (spodaj), MAT, ZGO, FIE (spodaj), SLJ_DOD (spodaj), SLJ_DOP (spodaj), TJA, SPH (spodaj)
tor, 31.03.: Navodila, Taiji, Športni monopoly, Igralno polje Športni monopoly

pet, 27.03.: ŠSP (spodaj), ZGO, NAR, GEODKE, SLJ, MAT , LS1 (izbirni, spodaj)
čet, 26.03.: SLJ, NAR, TJA, TJA_DOD (spodaj), TIT,  ŠPORT (Navodila D; gradivo: Raztezne vaje, Srčni utrip, Drža pred računalnikom), MAT
sre, 25.03.: TJA, ŠPO (F: navodila, gradivo: Srčni utrip; D: navodila, gradivo: Srčni utrip, Raztezne vaje, Drža pred računalnikom), MAT, NI1 (spodaj)
FIE (izbirni, spodaj), SLJ_DOP (spodaj), SLJ_DOD (spodaj), OGUm (spodaj), GKl (izbirni, spodaj)
tor, 24.03.: NAR, MAT, TJA, ŠPO (F: navodila, Raztezne vaje, Drža pred računalnikom, Srčni utrip), GEO,
pon, 23.3.:  TJA, SLJ, GEO,


7.b
pon, 01.06.: Tedenska preglednica dela, GEO

pon, 25.05.: Tedenska preglednica dela, GEO

pon, 18.05.: Tedenska preglednica dela

pon, 11.05.: Tedenska preglednica dela

pet, 08.05.: Športni dan na daljavo
čet, 07.05.: Tehnični dan: obvestilo, gradivo 1
pon, 04.05.: Tedenska preglednica dela

pon, 20.04.: Tedenska preglednica dela, GEO (gradivo 1)

tor, 14.04.: Tedenska preglednica dela

pet, 10.04.: GEO, ŠSP Badminton (spodaj) 
čet, 09.04.: NAR
sre, 08.04.: GKL (spodaj), SPH (spodaj), ŠPORT (F: navodila), MAT (za 3 ure), OGUm (spodaj), LS1 (spodaj)  
tor, 07.04.: GEO, ŠPORT (F: navodila, D: navodila), ZGO (gradivo 1),  LUM, TJA_DOD (spodaj)  
pon, 06.04.: Tedenski načrt dela, DKE, NI1, ŠAO, MAT, FI1, TJA (Navodila, gradivo 1), SLJ - za cel teden,  SLJ_DOD (spodaj), SLJ_DOP (spodaj), FIE, NAR

pet, 03.04.: TIT, MAT, GEO, SLJ, TJA, ZGOMAT_DOP (spodaj) 
sre, 01.04.: OGUm (spodaj, glej tudi 25.03.), MAT (navodila, gradivo), FI1 (spodaj), FIE (spodaj), SLJ, SLJ_DOD (spodaj), SLJ_DOP (spodaj), TJA, SPH (spodaj) 
tor, 31.03.: Navodila, Taiji, Športni monopoly, Igralno polje Športni monopoly

pet, 27.03.: MAT (navodila, preverjanje znanja - test), TIT, ŠSP (spodaj), SLJ, TJA, ZGO, GEO (gradivo 1, gradivo 2), LS1 (izbirni, spodaj)
čet, 26. 03.: NAR, TJA, TJA_DOD (spodaj) , MAT (navodila, gradivo), SLJ, ŠPORT (D: Navodila, gradivo: Raztezne vaje, Srčni utrip, Drža pred računalnikom), NI1 (spodaj)
sre, 25.03.: MAT, ŠPO (F: navodila, gradivo: Srčni utrip), TJA, SLJ, SLJ_DOP (spodaj), SLJ_DOD (spodaj), FIE (izbirni, spodaj), GKl (izbirni, spodaj)
tor, 24.03.: ŠPO (F: navodila; D: navodila; F in D: Raztezne vaje, Drža pred računalnikom, Srčni utrip), TJA, ZGO (splošna navodila, Rimska država in imperij), LUM
pon, 23.03.: SLJ (2 uri), MAT, NAR, DKE



Za oba 7. razreda

SLJ_DOP (slovenski jezik - dopolnilni pouk): vsebina (25.03.), vsebina (01.04.), vsebina (06.-10.04.),

SLJ_DOD (slovenski jezik - dodatni pouk): vsebina (25.03.), vsebina (01.04.), vsebina (06.04.)

NI1 (nemščina): klik ; vsebina (26.03.): navodila, ponovitev, vsebina (06.04.-10.04.),

FI1 (francoščina): vsebina_(23.03.); vsebina (25.03.), vsebina (01.04.), vsebina (06.04., 08.04.)

ŠAO (šahovske osnove): vsebina (23.03.), vsebina (06.04.)

FIE (filozofija): vsebina (25.03.), vsebina (01.04.), vsebina (06.-10.04.)

GKL (gledališki klub): vsebina (25.03.), vsebina (08.04.)

OGUm (obdelava gradiv - umetne mase): vsebina (25.03.), vsebina (01.04.), vsebina (08.04.)

TJA_DOD (angleški jezik - dodatni pouk): vsebina (26.03.), vsebina (07.04.)

ŠSP (šport za sprostitev): vsebina (27.03.), vsebina (10.04.)

LS1 (likovno snovanje, izbirni predmet): vsebina (25.03.), vsebina (08.04.)

SPH (sodobna priprava hrane, izbirni predmet): vsebina (01.04.), vsebina (08.04.)

MAT_DOP: vsebina 1


Prilagam še vsebine za oba 9. razreda
Dokler ni urejena podstran.

9.a
pon, 23.03.: ZGO: Splošna navodila za delo, Navodila (ura) LUM - Navodila; MAT, TJA,


9.b
pon, 23.03.: MAT, FIZ, TJA, KEM, BIO,


Za oba 9. razreda
TJA:

klik (23.3.)

MATDOD (matematika dodatni pouk):
vsebina 24.03.

ŠAO: vsebina (23.03.),

spacer
spacer
spacer
Uredi nogo