Izberi skupino bannerjev Uredi seznam bannerjev
Uredi vsebino
Osnovna šola Bežigrad
Črtomirova ulica 12
1000 Ljubljana
Telefon: 01 280 75 50
Telefaks: 
01 280 75 53
E-naslov: tajnistvo.osljbe@guest.arnes.si
Domov   domov      kontakt   kontakt      Kazalo   kazalo        predstavitev
spacer
spacer
spacer
spacer

8. razred

Uredi vsebino
Tu bodo objavljena navodila za delo učencev v 8. razredu (8.a, 8.b).
Vsebine (navodila) bodo objavljene po predmetih (in po dnevih).

8.a
pon, 01.06.: Tedenska preglednica dela

pon, 25.05.: Tedenska preglednica dela

pon, 18.05.: Tedenska preglednica dela

pon, 11.05.: Tedenska preglednica dela

pet, 08.05.: Športni dan na daljavo
čet, 07.05.: Tehnični dan: obvestilo, gradivo 1
pon, 04.05.: Tedenska preglednica dela

pon, 20.04.: Tedenska preglednica dela, GUM

tor, 14.04.: Tedenska preglednica dela

pet, 10.04.: ŠPORT (F: vsebina)
čet, 09.04.: GEO, BIO, ŠZZ (spodaj),  
sre, 08.04.: SPH (spodaj), DKE, ŠPORT (D: navodila), OGUm (spodaj), KEM (navodila, rešitve), LS1 (spodaj)  
Tedenska preglednica (načrt) dela
tor, 07.04.: LUM, KEMTJA_DOD (spodaj),
pon, 06.04.: GEO, NI2, ŠAO, ŠPORT (f), FI2, TJA (Navodila - za cel teden, gradivo 1), SLJ_DOD, SLJ_DOP (spodaj), FIE (spodaj), BIO, SLJ - za cel teden, MAT - za cel teden, FIZ - za cel teden,

pet, 03.04.: SLJ_DOD (spodaj), TJA, ZGO (Navodila, Prezentacija), MAT, SLJ (Navodila, Gradivo), MAT_DOP (spodaj)
sre, 01.04.: OGUm (spodaj, glej tudi za nazaj), FI2 (spodaj), DKE, KEM (Navodila, priloga 1, priloga 2, priloga 3, priloga 4, priloga 5), FIE (spodaj), SLJ_DOP (spodaj), NI2 (nemščina, spodaj), TJA, SPH (spodaj) 
tor, 31.03.: Navodila, Taiji, Športni monopoly, Igralno polje Športni monopoly

pet, 27.03.: SLJ_DOD (spodaj), TJA, ZGO, ŠPORT (F: Navodila, D: Navodila; F in D: gradiva: Srčni utrip, Raztezne vaje, Drža pred računalnikom (F); Drža pred računalnikom (D)), MAT, SLJ, LS1 (izbirni, spodaj)
čet, 26. 03.: SLJ, BIO, TJA, TJA_DOD (spodaj), ŠZZ (izbirni, spodaj), MAT, FIZ
sre, 25.03.: DKE, NI2 (nemščina), KEM, TJA, SLJ_DOP (spodaj), FIE (izbirni, spodaj), ŠPORT (D: Navodila, gradiva: Srcni utrip, Raztezne vaje, Drža pred računalnikom), OGUm (izbirni, spodaj)
tor, 24.03.: KEM, MAT, SLJ,
pon, 23.03.: MAT, SLJ, BIO, GEO
ŠPORT:
klik (2 uri), Raztezne vaje, Srčni utrip, Drža pred računalnikom,

8.b
pon, 01.06.: Tedenska preglednica dela, GEO, DKE

pon, 25.05.: Tedenska preglednica dela

pon, 18.05.: Tedenska preglednica dela

pon, 11.05.: Tedenska preglednica dela

pet, 08.05.: Športni dan na daljavo
čet, 07.05.: Tehnični dan: obvestilo, gradivo 1
pon, 04.05.: Tedenska preglednica dela

pon, 20.04.: Tedenska preglednica dela

tor, 14.04.: Tedenska preglednica dela

pet, 10.04.: KEM, BIO, ŠZZ (Namizni tenis, spodaj), ŠPORT (F: vsebina)
čet, 09.04.: ZGO, ŠPORT (F: navodila), MAT 
sre, 08.04.: DKE, ŠPORT (D: navodila), OGUm (spodaj), KEM (navodila, rešitve), LS1 (spodaj)  
tor, 07.04.: GEO, ZGO, BIO, ODS, MATTJA_DOD (spodaj)
Tedenski načrt dela
pon, 06.04.: NI2, ŠAO, MAT, FI2, TJA (Navodila - za cel teden, gradivo 1), LUM, SLJ - za cel teden, SLJ_DOD, SLJ_DOP (spodaj), FIE (spodaj), FIZ - za cel teden 

pet, 03.04.: MAT, SLJ_DOD (spodaj), TJA, KEM, BIO, MAT_DOP (spodaj)
sre, 01.04.: OGUm (spodaj, + glej še 25.03.), FI2 (spodaj), DKE, KEM (Navodila, priloga 1, priloga 2, priloga 3, priloga 4, priloga 5), FIE (spodaj), SLJ (Navodila, gradivo), SLJ_DOP (spodaj), NI2 (nemščina, spodaj)
tor, 31.03.: Navodila, Taiji, Športni monopoly, Igralno polje Športni monopoly

pet, 27.03.: MAT (navodila, test), SLJ_DOD (spodaj), TJA, KEM, ŠPORT (F: Navodila, D: Navodila; F in D: gradiva: Srčni utrip, Raztezne vajeDrža pred računalnikom (F); Drža pred računalnikom (D)), ŠZZ (izbirni, spodaj), LS1 (izbirni, spodaj), BIO
čet, 26.03.: ŠPORT (F: Navodila; gradiva: Srčni utrip, Raztezne vaje, Drža pred računalnikom), TJA, TJA_DOD (spodaj), GEO , MAT (navodila), gradivo; SLJ ; ŠZZ (izbirni, spodaj); FIZ; ZGO 
sre, 25.03.: DKE, NI2 (nemščina), KEM, SLJ, SLJ_DOP (spodaj), FIE (izbirni, spodaj), ŠPORT (D: Navodila, gradiva: Srcni utrip, Raztezne vaje, Drža pred računalnikom)
tor, 24.03.: ODS, BIO, MAT, SLJ, ZGO, GEO, TJA
pon, 23.3: SLJ, MAT, FIZ,

8.a in 8.b

SLJ_DOP (slovenski jezik - dopolnilni pouk):
vsebina (25.03.), vsebina (01.04.), vsebina (06.-10.04.)

MAT_DOD (matematika dodatni pouk):
vsebina 24.03.

FIE (filozofija)
: vsebina (25.03.), vsebina (01.04.), vsebina (06.-10.04.)

NI2 -
klik  23.03., vsebina 25.03., vsebina (01.04.), vsebina (06.04.-10.04.) 

FI2 (francoščina): vsebina (25.03.), vsebina (01.04.), vsebina (06.-10.04.),  

OGUm (obdelava gradiv umetne mase): vsebina (25.03.), vsebina (01.04.), vsebina (08.04.) 

ROM (vsebina bo objavljena v spletni učilnici)

ŠZZ (šport za zdravje): 8.a: vsebina (26.03.); Namizni tenis (09.04.)
8.b: vsebina (27.03.)vsebina (10.04.)

TJA_DOD: vsebina (26.03.), vsebina (07.04.)

SLJ_DOD (slovenski jezik - dodatni pouk): vsebina (27.03.), vsebina (03.04.), vsebina (06.04.)

LS1 Likovno snovanje 1 (izbirni predmet): vsebina (25.03.), vsebina (08.04.)

SPH (sodobna priprava hrane, izbirni predmet): vsebina (01.04.), vsebina (08.04.) 

MAT_DOP (matematika, dopolnilni pouk): vsebina 1,

ŠAO (šahovske osnove): vsebina (06.04.)

spacer
spacer
spacer
Uredi nogo