Izberi skupino bannerjev Uredi seznam bannerjev
Uredi vsebino
Osnovna šola Bežigrad
Črtomirova ulica 12
1000 Ljubljana
Telefon: 01 280 75 50
Telefaks: 
01 280 75 53
E-naslov: tajnistvo.osljbe@guest.arnes.si
Domov   domov      kontakt   kontakt      Kazalo   kazalo        predstavitev
spacer
spacer
spacer
spacer
spacer
spacer

Pogovorne ure in roditeljski sestanki

Uredi vsebino

 POGOVORNE URE 2020/21

 
Št. Pedagoški delavci Pogovorna ura Elektronski naslov
1. BISERKA BAVDEK četrtek, 2. ura (9.25 - 10.10) biserka.bavdek@guest.arnes.si
2.  BLANKA BEŽAN petek, 1. ura (8.20 – 9.05) blanka.bezan@guest.arnes.si
3. ANDREJA ČAMPA sreda, 6. ura (13.00 -13.45) andreja.campa@guest.arnes.si
4. IRENA ČELIK ORTAR sreda, 4. ura (11.20 - 12.05) irena.celik-ortar@guest.arnes.si
5. INGRID DJUKANOVIĆ petek, 3. ura (10.30-11.15) ingrid.djukanovic@guest.arnes.si
6. MATIJA DROBNE po dogovoru knjiznica.osljbe@guest.arnes.si
7. POLONCA DROLJC po dogovoru psihologinja.osljbe@guest.arnes.si
8. SONJA ĐEVENICA  petek, 3. ura (10.30-11.15) sonja.djevenica@guest.arnes.si
9. JOŽICA GOLOB PETRIČ četrtek, 1. ura (8.20 – 9.05) jozica.golob-petric@guest.arnes.si
10. SMILJANA GOMBOC KOPČAVAR četrtek, 4. ura (11.20 - 12.05) smiljana.gomboc-kopcavar@guest.arnes.si
11. TOMAŽ DINTINJANA ponedeljek, 4. ura (11.20 - 12.05) tomaz.dintinjana@guest.arnes.si
12. SEBASTJAN HABJAN četrtek, 4. ura (11.20 - 12.05) sebastjan.habjan@guest.arnes.si
13. MOJCA JAKHEL torek, 5. ura (12.10-12.55) mojca.jakhel@guest.arnes.si
14. BOJAN JERAJ sreda, 6. ura (13.00 -13.45) bojan.jeraj@guest.arnes.si
15. VESNA JOVANOVIĆ torek, 1. ura (8.20-9.05) vesna.jovanovic@guest.arnes.si
16. TOMAŽ JURCA ponedeljek, 1. ura (8.20 – 9.05) tomaz.jurca@guest.arnes.si
17. SIMONA KAMENIK torek, 1. ura (8.20-9.05) simona.kamenik@guest.arnes.si
18. IRENA KASTELIC torek, 6. ura (13.00 -13.45) irena.kastelic@guest.arnes.si
19. BRANKA KAVAŠ po dogovoru pomocnica.osljbe@guest.arnes.si
20. BLANKA KEŠ torek, 4. ura (11.20–12.05) blanka.kes@guest.arnes.si
21. URŠA KIRN petek, 5. ura (12.10-12.55) ursa.kirn@guest.arnes.si
22. MIHA KLANJŠČEK torek, 4. ura (11.20 – 12.05) miha.klanjscek@guest.arnes.si
23. HELENA KNEZ sreda, 5. ura (12.10-12.55) helena.knez1@guest.arnes.si
24. MINKA KOEHLER petek, 1. ura (8.20-9.05) minka.kohler@guest.arnes.si
25. NEJC KOTNIK torek, 5. ura (12.10-12.55) nejc.kotnik1@guest.arnes.si
26. ERIKA KOVAČ torek, 3. ura (10.30-11.15) erika.kovac@guest.arnes.si
27. LILJANA MAHKOVIČ petek, 4. ura (11.20 - 12.05) liljana.mahkovic@guest.arnes.si
28. STANKA MAJC torek, 2. ura (9.25 - 10.10) stanka.majc@guest.arnes.si
29. JASMINA MELAVC ponedeljek, 2. ura (9.25 - 10.10) jasmina.melavc@guest.arnes.si
30. TANJA PALATIN ponedeljek, 5. ura (12.10-12.55) tanja.palatin@guest.arnes.si
31. JELKA PERNE sreda, 3. ura (10.30-11.15) jelka.perne@guest.arnes.si
32. PETRA PODLOGAR torek, 1. ura (8.20-9.05) petra.podlogar1@guest.arnes.si
33. MAJA RAKUN BEBER po dogovoru ravnateljstvo.osljbe@guest.arnes.si
34. EDVIN DERVIŠEVIĆ torek, 1. ura (8.20-9.05) edvin.dervisevic1@guest.arnes.si
35. KSENIJA SLOBODNIK torek, 5. ura (12.10-12.55) ksenija.slobodnik@guest.arnes.si
36. MAŠA STERNAD ponedeljek, 3. ura (10.30-11.15) masa.sternad@guest.arnes.si
37. MARTINA TANKO ponedeljek, 4. ura (11.20 - 12.05) martina.tanko@guest.arnes.si
38. ANDREJA TRTNIK HERLEC po dogovoru  
39. TEJA TEKAVČIČ četrtek, 3. ura (10.30-11.15) teja.tekavcic1@guest.arnes.si
40. SIMONA ZAJC četrtek, 2. ura (9.25 - 10.10) simona.zajc1@guest.arnes.si

 

Razporedi pogovornih ur so objavljeni na spletni strani šole.

Starši oz. skrbniki se  na tedenske pogovorne ure najavijo po elektronski pošti učiteljem vsaj dan prej. Učitelj najavljenega starša v času dopoldanskih pogovornih ur pokliče in opravita pogovor.

spacer
spacer
spacer
Uredi nogo