Izberi skupino bannerjev Uredi seznam bannerjev
Uredi vsebino
Osnovna šola Bežigrad
Črtomirova ulica 12
1000 Ljubljana
Telefon: 01 280 75 50
Telefaks: 
01 280 75 53
E-naslov: tajnistvo.osljbe@guest.arnes.si
Domov   domov      kontakt   kontakt      Kazalo   kazalo        predstavitev
spacer
spacer
spacer
spacer
spacer
spacer

Interesne dejavnosti

Uredi vsebino

INTERESNE DEJAVNOSTI v šolskem letu 2018/19

Učencem ponujamo obiskovanje interesnih dejavnosti pod vodstvom strokovnih delavcev šole in zunanjih izvajalcev.

Interesne dejavnosti se bodo izvajale v primeru zadostnega števila prijavljenih učencev.  Učenci so prejeli prijavnice, lahko pa si jo natisnete sami.


1. IZVAJALCI ŠOLE

 

DEJAVNOST

 

MENTOR

 

RAZRED

 

ČAS IZVEDBE

FRANCOŠČINA

Jelka Perne

1. –5. r

 

sreda

15.00 –15.45

HRVAŠČINA

Vesna Hrdlička Bergelj

1. –9. r

 

sreda

15.00 –15.45

LUTKE

2 skupini

Blanka Bežan

1. –3. r

 

1.razred: sreda 15.00-15.45

2. in 3.raz.: sreda 15.50 –16.30

OTROŠKI PEVSKI ZBOR

Barbara Pišlar

1. – 4. r

 

Ponedeljek,sreda in četrtek 

15.00-15.45

MLADINSKI PEVSKI ZBOR

Barbara Pišlar

5. –9. r

 

Torek in petek: 15.00-15.45

Sreda: 7.30 –8.15

LIKOVNE DELAVNICE

 

Tomaž Jurca

7. –9. r

 

Četrtek

7.30- 8.15

RECITATORSKI KROŽEK

Branka Kavaš

1. –5. r

 

sreda

7.30 – 8.15

PLANINSKI KROŽEK

Erika Kovač

2. –9. r

 

po dogovoru ob sobotah

ŠOLSKI ANSAMBEL

Barbara Pišlar

5.- 9.r

ponedeljek

16.00- 16.45

OŠEPP (RK)

Simona Zajc

4.- 9 r.

ponedeljek

7.30-8.15

RUŠČINA

Maša Topole

7.-9. r

Petek,16.30 -17.15

 


2. ZUNANJI IZVAJALCI ( v prostorih šole)


Interesne dejavnosti bodo potekale od 1. oktobra 2018 dalje.

 

DEJAVNOST

 

IZVAJALCI

 

RAZRED

 

ČAS IZVEDBE

KOŠARKA

KK PARKLJI

1.- 6. raz.

 

Ponedeljek, 15.30 - 16.15

Ponedeljek, 16.15 -17.00

KOŠARKA

KK JEŽICA

Deklice

Ponedeljek, 15.30 - 16.15

ODBOJKA

OK LJUBLJANA VOLLEY

1. do 5.raz.

Torek, 15.30 -16.15

BADMINTON

BK LJUBLJANA

1. -5. raz.

Torek, 16.15-17.00

RITMIČNA GIMNASTIKA

ŠK BLEŠČICA

1. in 2. raz.

Ponedeljek, 16.15 - 17.00

GIMNASTIKA

ŠD SOKOL BEŽIGRAD

1. -5.  raz.

Sreda, 15.30 - 16.15

ROKOMET

ŠDRK KRIM

1. -5. raz.

Četrtek, 15.30 - 16.15

Četrtek, 16.15 - 17.00

NOGOMET

ŠD OTROŠKA NOGOMETNA ŠOLA

1.-2. raz.

3. -4 raz.

Petek, 15.30 - 16.15

Petek, 16.15 - 17.00

 

spacer
spacer
spacer
Uredi nogo