Izberi skupino bannerjev Uredi seznam bannerjev
Uredi vsebino
Osnovna šola Bežigrad
Črtomirova ulica 12
1000 Ljubljana
Telefon: 01 280 75 50
Telefaks: 
01 280 75 53
E-naslov: tajnistvo.osljbe@guest.arnes.si
Domov   domov      kontakt   kontakt      Kazalo   kazalo        predstavitev
spacer
spacer
spacer
spacer
spacer
spacer

Interesne dejavnosti

Uredi vsebino

 

INTERESNE DEJAVNOSTI v šolskem letu 2020/21

 

Učencem ponujamo obiskovanje interesnih dejavnosti pod vodstvom strokovnih delavcev šole in zunanjih izvajalcev v prostorih šole.

 

Interesne dejavnosti se bodo izvajale v primeru zadostnega števila prijavljenih učencev. Potekale bodo od 5. oktobra dalje. Zunanji izvajalci skladno z dogovorom lahko zaračunavajo vadnino do 10 € mesečno.

 

NOTRANJI IZVAJALCI

 

DEJAVNOST

 

MENTOR

 

RAZRED

 

ČAS IZVEDBE

FRANCOŠČINA

Jelka Perne

2. –5. r

 

sreda, 15.00 –15.45

LUTKE

 

Blanka Bežan

1. –2. r

 

ponedeljek, 14.00-14.45

OTROŠKI PEVSKI ZBOR

Sonja Đevenica

1.– 2. r

 

 sreda, 14.15 – 15.00

OTROŠKI PEVSKI ZBOR

Sonja Đevenica

3.- 4. r

 

ponedeljek, 14.15-15.00

MLADINSKI PEVSKI ZBOR

Sonja Đevenica

5. –7. r

 

 četrtek, 14.15-15.00

UNICEFOV KROŽEK

Maja Rakun Beber

5.-9.r

petek,7.30-8.15

(po dogovoru)

PLANINSKI KROŽEK

Erika Kovač

2. – 9. r

 

po dogovoru

ŠOLSKI ANSAMBEL

Miha Klanjšček

6.-9.r.

sreda, 15.00-15.45

OŠEPP (RK)

Simona Zajc

5.- 9.  r.

četrtek: 7.30-8.15

ŠIVILJSKI KROŽEK

Blanka Keš

3.- 5. r.

sreda,15.00-15.45

 

LIKOVNO-TEHNIČNE DELAVNICE

Tomaž Jurca

4.-9.r

četrtek, 14.00-15.30

PLESNO- GIBALNA DEJAVNOST

Plesna šola Urška Pro

1.-3. r.

ponedeljek, 14.00-14.45

PLESNO-GIBALNA DEJAVNOST

Plesna šola Urška Pro

4.-6. r.

ponedeljek, 14. 45 -15.30






































ZUNANJI IZVAJALCI (v prostorih šole)

 

DEJAVNOST

 

IZVAJALCI

 

RAZRED

 

ČAS IZVEDBE

KOŠARKA

ŠD OKŠ Ljubljana

1.- 3. raz.

4.– 6. raz.

ponedeljek, 15.30 -16.15

ponedeljek, 16.15 - 17.00

BADMINTON

BK LJUBLJANA

1.- 5. raz.

torek, 16.15-17.00

RITMIČNA GIMNASTIKA

ŠK BLEŠČICA

1.- 2. raz.

sreda,15.30-16.15

GIMNASTIKA

ŠD Sokol Bežigrad

1.- 5. raz

sreda,15.30-16.15

NOGOMET

ŠD OTROŠKA NOGOMETNA ŠOLA

1.- 2. raz.

3. – 5. raz.

petek, 15.30-16.15

petek, 16.15 – 17.00

ROKOMET

RK

4. – 6. raz.

četrtek, 15.00-15.45

spacer
spacer
spacer
Uredi nogo