Izberi skupino bannerjev Uredi seznam bannerjev
Uredi vsebino
Osnovna šola Bežigrad
Črtomirova ulica 12
1000 Ljubljana
Telefon: 01 280 75 50
Telefaks: 
01 280 75 53
E-naslov: tajnistvo.osljbe@guest.arnes.si
Facebook: 
OŠ Bežigrad
Domov   domov      kontakt   kontakt      Kazalo   kazalo        predstavitev
Najboljša destinacija EvropeUnescoZelena LjubljanaMOL
spacer
spacer
spacer
spacer
spacer
spacer

Pogovorne ure

Uredi vsebino

POGOVORNE URE 2022/23

ŠT.

PEDAGOŠKI / STROKOVNI DELAVEC

TERMIN

ELEKTRONSKI NASLOV

1.

BISERKA BAVDEK

torek, 10.15 - 11.00

biserka.bavdek@guest.arnes.si

2.

BLANKA BEŽAN

torek, 12.05 - 12.50

blanka.bezan@guest.arnes.si

3.

ŽIVA BLATNIK

petek, 9.10 - 9.55

ziva.blatnik@guest.arnes.si

4.

ANDREJA ČAMPA

odsotna

 

5.

IRENA ČELIK ORTAR

ponedeljek, 11.15 - 12.00

irena.celik-ortar@guest.arnes.si

6.

TOMAŽ DINTINJANA

sreda, 10.15 - 11.00

tomaz.dintinjana@guest.arnes.si

7.

INGRID DJUKANOVIĆ

sreda, 10.15 - 11.00

ingrid.djukanovic@guest.arnes.si

8.

MATIJA DROBNE

po dogovoru

knjiznica.osljbe@guest.arnes.si

9.

POLONCA DROLJC

po dogovoru

psihologinja.osljbe@guest.arnes.si

10.

SONJA ĐEVENICA

torek, 11.15 - 12.00

sonja.djevenica@guest.arnes.si

11.

JOŽICA GOLOB PETRIČ

torek, 12.55 - 13.40

jozica.golob-petric@guest.arnes.si

12.

SMILJANA GOMBOC KOPČAVAR

petek, 8.20 - 9.05

smiljana.gomboc-kopcavar@guest.arnes.si

13.

PETRA GROŠELJ

ponedeljek, 7.30 - 8.15

petra.groselj@guest.arnes.si

14.

SEBASTJAN HABJAN

četrtek, 10.15 - 11.00

sebastjan.habjan@guest.arnes.si

15.

DR. BOJAN JERAJ

po dogovoru

ravnateljstvo.osljbe@guest.arnes.si

16.

TOMAŽ JURCA

torek, 11.15 - 12.00

tomaz.jurca@guest.arnes.si

17.

SIMONA KAMENIK

ponedeljek, 12.05 - 12.50

simona.kamenik@guest.arnes.si

18.

IRENA KASTELIC

sreda, 12.05 - 12.50

irena.kastelic@guest.arnes.si

19.

MAG. BRANKA KAVAŠ

torek, 11.15 - 12.00

branka.kavas@guest.arnes.si

20.

BLANKA KEŠ

petek, 11.15 - 12.00

blanka.kes@guest.arnes.si

21.

URŠA KIRN

sreda, 10.15 - 11.00

ursa.kirn@guest.arnes.si

22.

MIHA KLANJŠČEK

sreda, 12.05 - 12.50

miha.klanjscek@guest.arnes.si

23.

HELENA KNEZ

torek, 10.15 - 11.00

helena.knez1@guest.arnes.si

24.

ERIKA KOVAČ

po dogovoru

pomocnica.osljbe@guest.arnes.si

25.

VESNA KUTEROVAC

petek, 9.10 - 9.55

vesna.kuterovac@guest.arnes.si

26.

LILJANA MAHKOVIČ

torek, 12.05 - 12.50

liljana.mahkovic@guest.arnes.si

27.

STANKA MAJC

sreda, 11.15 - 12.00

stanka.majc@guest.arnes.si

28.

KATJA KATARINA MLAKAR

sreda, 12.05 - 12.50

katja-katarina.mlakar@guest.arnes.si

29.

NEŽA OŽBOLD

po dogovoru

prehrana.osljbe@guest.arnes.si

30.

TANJA PALATIN

torek, 10.15 - 11.00

tanja.palatin@guest.arnes.si

31.

JELKA PERNE

sreda, 12.05 - 12.50

jelka.perne@guest.arnes.si

32.

PETRA PODLOGAR

ponedeljek, 12.05 - 12.50

petra.podlogar1@guest.arnes.si

33.

ESTERA POPOVIČ

sreda, 11.15 - 12.00

estera.popovic@guest.arnes.si

34.

MAJA RAKUN BEBER

četrtek, 8.20 - 9.05

maja.rakun@guest.arnes.si

35.

MONIKA SARIĆ

četrtek, 12.55 - 13.40

monika.saric1@guest.arnes.si

36.

KSENIJA SLOBODNIK

torek, 12.55 - 13.40

ksenija.slobodnik@guest.arnes.si

37.

MAŠA STERNAD

petek, 10.15 - 11.00

masa.sternad@guest.arnes.si

38.

KLARA ŠEBENIK

sreda, 11.15 - 12.00

klara.sebenik@guest.arnes.si

39.

VARJA ŠTRAJN

četrtek, 12.05 - 12.50

varja.strajn@guest.arnes.si

40.

MARTINA TANKO

četrtek, 9.10 - 9.55

martina.tanko@guest.arnes.si

41.

TEJA TEKAVČIČ

ponedeljek, 11.15 - 12.00

teja.tekavcic1@guest.arnes.si

42.

SIMONA ŠTERBENC

torek, 9.10 - 9.55

simona.zajc1@guest.arnes.si

 

 

Starši oz. skrbniki se na tedenske pogovorne ure najavijo po elektronski pošti učiteljem in drugim strokovnim delavcem vsaj dan prej.


spacer
spacer
spacer
Uredi nogo